Mööbli riistvara ühekordne lahendusteenus.

kõik kategooriad
Kuullaagri liugur

Avaleht> Tooted > Slaidi seeria > Kuullaagri liugur

Soovitatav

 • Ökonoomne, pehmelt sulguv 3-kordse kuullaagriga liugur Tootja | Addith | BBS450S
  Ökonoomne, pehmelt sulguv 3-kordse kuullaagriga liugur Tootja | Addith | BBS450S

  Pehmelt sulguv 3-kordne kuullaagriga liugur võrreldes sarnaste turul olevate toodetega on sellel võrreldamatud silmapaistvad eelised jõudluse, kvaliteedi, välimuse jms osas ning sellel on turul hea maine. Addith võtab kokku varasemate toodete defektid, ja täiustab neid pidevalt. Pehmelt sulguva 3-kordse kuullaagriga liuguri tehnilisi andmeid saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Suurepärase käsitöö ja kulutõhusa hinnaga sahtlite riidekapp majapidamises kasutatavate riistvara kolmekordse pehme sulgumise kuullaagriga sahtli lükandused firmalt Addith Hardware. Addith pakub professionaalseid hingerakenduste süsteemiteenuseid ja mööbliriistvarale ühekordset lahendusteenust.

 • Kvaliteetne kolmekordse kuullaagri liugklapp | Addith | BBS450P
  Kvaliteetne kolmekordse kuullaagri liugklapp | Addith | BBS450P

  Toote nr: BBS450P Tüüp: Kolmekordse kuullaagriga liugur Pakkimine: pakkige vastavalt teie nõudele. Eripakendite, näiteks värviliste karpide, blisterpakendi jms eest nõutakse lisatasu. Tarnekuupäev: umbes 25-45 päeva, sõltuvalt teie tellimuse kogusest Tarnevõime: 5000 tonni kuus Maksetähtaeg: T/T, L/C või teised läbirääkimisteks.

 • Avamiseks lükake kolmekordse kuullaagri liug | Addith | BBS450PQ
  Avamiseks lükake kolmekordse kuullaagri liug | Addith | BBS450PQ

  Toote nr: BBS450PQ Tüüp: Kolmekordse kuullaagriga liugur Pakkimine: pakkige vastavalt teie nõudele. Eripakendite, näiteks värviliste karpide, blisterpakendi jms eest nõutakse lisatasu. Tarnekuupäev: umbes 25-45 päeva, sõltuvalt teie tellimuse kogusest Tarnevõime: 5000 tonni kuus Maksetähtaeg: T/T, L/C või teised läbirääkimisteks.

 • Kvaliteetne 45 mm kolmekordse kuullaagriga liugur | Addith | BBS4515 Tootja | Addith
  Kvaliteetne 45 mm kolmekordse kuullaagriga liugur | Addith | BBS4515 Tootja | Addith

  Kolmekordse kuullaagriga liugur | Addith | Võrreldes turul olevate sarnaste toodetega on sellel BBS4515 võrreldamatud silmapaistvad eelised jõudluse, kvaliteedi, välimuse jms osas ning sellel on turul hea maine. Addith võtab kokku varasemate toodete defektid ja täiustab neid pidevalt. Kolmekordse kuullaagriga liuguri spetsifikatsioonid | Addith | BBS4515 saab kohandada vastavalt teie vajadustele.

Saada oma päring

33
11
22
20231109_162420_390
20231109_162420_391
33
11
22
20231109_162420_390
20231109_162420_391

45MM kolmekordse kuullaagriga liugur Tootja | Addith | BBS4510


Kolmekordse kuullaagriga liugur võrreldes sarnaste turul olevate toodetega on sellel võrreldamatud silmapaistvad eelised jõudluse, kvaliteedi, välimuse jms osas ning sellel on turul hea maine. Addith võtab kokku varasemate toodete defektid ja teeb seda pidevalt parandab neid. Kolmekordse kuullaagriga liuguri tehnilisi andmeid saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Suurepärase käsitöö ja kulutõhusa hinnaga sahtliriidekapp majapidamises kasutatavad riistvara kolmekordsed kuullaagritega sahtli lükandused firmalt Addith Hardware. Addith pakub professionaalseid hingerakenduste süsteemiteenuseid ja mööbliriistvarale ühekordset lahendusteenust.

Tooteparameetrid
KASUTUSALAKolmekordne kuullaagri liug
MATERJALKülmvaltsitud teras
LAIUS45mm
PÕHIVÄRVSinine tsink, must
Maksimaalne kaal30 kg/450 mm (18 tolli)
Saadaval paksus0.9*0.9*0.9mm; 1.0*1.0*1.0mm; 1.0*1.0*1.2mm; 1.2*1.2*1.2mm; 1.2*1.2*1.5mm
Saadaolev suurus10"/250mm; 12"/300mm; 14"/350mm; 16"/400mm; 18"/450mm; 20"/500mm; 22"/550mm; 24"/600mm
Läbis SGS testi ja üle 50,000 XNUMX avatud-sulgemise testi
PakkiminePakkige vastavalt teie nõudele. Eripakendite, näiteks värviliste karpide, blisterpakendi jms eest nõutakse lisatasu.
KohaletoomiskuupäevUmbes 25-45 päeva sõltuvalt teie tellimuse kogusest
Supply Võime500,000 XNUMX komplekti kuus
MaksetähtaegT/T, L/C või teised läbirääkimisteks.
NäidispakkumisedPakume kvaliteedi kontrollimiseks tasuta proove.
Proovide paigutusProovid valmistatakse saatmiseks umbes 3 tööpäeva jooksul kiirpostiga, nagu DHL, UPS, TNT, FedEx või EMS.
toote Display
file_01645428112072
file_11693376547068
file_31693376547068
Toote omadused

Sahtliga riidekapp majapidamisriistad kolmekordne kuullaagriga sahtli lükandused alates Addithi riistvara suurepärase käsitöö ja kulutõhusa hinnaga. Addith pakub professionaalsed hingerakendussüsteemi teenused ja ühekordne lahendusteenus mööbli riistvara.

1. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest külmvaltsitud terasest, peen käsitöö galvaniseerimine, kahekihiline pinnatöötlus on tõmbekindel ja ei roosteta kergesti.

2. Sahtli slaidi üldiste paksendavate materjalide pealekandmine, kolm korda rööbastee välimised ja sisemised rööpad on tugevamad.

3. Tugev kaherealine teraskuul, kõikehõlmav vaikne disain, vaikne müra vähendamine, et elu ja kontor oleks mugavam.

4. Range kvaliteedikontrolli kaudu saab seda kergesti tõmmata rohkem kui 50,000 25 korda ja suudab toetada esemeid, mille kaal on alla 25 kg ja osa sellest suurusega sahtli liug võib endale lubada isegi üle XNUMX kg.

5. Säästlikum võrreldes pehme sulguriga ja parem materjali mark a parem kandevõime kui muud tüüpi ja paksusega liug

6. Pakume kahte erinevat värvi ja erinevat materjali paksust tarnida erinevatel tasanditel klientide vajaduste rahuldamiseks.

7.Multi-stseeni rakendus, sobib rohkem peamiselt raskete materjalide kasutamiseks sahtlid nagu riidekapid, raamatukapid, öökapid, arvutilauad jne.


Addithi kohta
Addithi kohta

Shanghai Addith Hardware Co. Ltd on paljude aastate kogemusega professionaalne mööbliriistvara tarnija. Pakume üle tuhandeid tooteid, sealhulgas täielikku valikut mööbliriistvara, nagu hinged, liug, käepide, lukk, kruvi, lauajalg ja muud seotud tooted. Oleme omandanud kinnitused Hiina, Euroopa ja Ameerika kvaliteedistandardina.

Meil on palju edasimüüjaid üle kogu maailma ja meil on kõrge maine USA-s, Euroopas ja Aasias. Usaldusväärne kvaliteet, paindlik teenindus ja pidev innovatsioon on meie põhimõte. Töötame alati selle nimel, et täiustada ja luua oma partneritele pidevalt väärtust.

Meie rikkalike kogemuste, professionaalse meeskonna ja vastutustundliku teenindussüsteemi põhjal peetakse meid ka klientide ostukontoriks Hiinas. Meil on hea meel saada teie jooniseid ja näidiseid uute toodete väljatöötamiseks ning integreerime tõhusalt tööstuse ressursid ja kontrollime kulusid rangelt, et teenida klientidele rohkem kasumit. Loodame siiralt teiega koostööd teha. Meie ärifilosoofia on olla usaldusväärne mööbliriistvara kaubamärk ning luua väärtust oma klientidele, tarnijatele ja ühiskonnale. Meie areng on alguse saanud väsimatust püüdlusest ja lakkamatust innovatsioonist.

Pakume kvaliteetseid tooteid erinevate hindadega, mis muudab teie jaoks lihtsaks paljude potentsiaalsete ja olemasolevate klientide vajaduste rahuldamise. Addith on spetsialiseerunud kulutõhusate toodete ja kvaliteetse teenuse pakkumisele.

Kui vajate tootetuge, näidiseid, kiiremaid tootmisaegu, täiendavat allhanget... Addith on alati teie jaoks olemas!

Hankimise alustamiseks võtke meiega kohe ühendust.

FAQ
 • Q

  Mida peaksime tegema, kui pärast kauba kättesaamist ilmnesid kvaliteedidefektid?

  A
  Palun saatke meile e-posti teel või muul viisil fotod üksikasjaliku kirjeldusega, Addith lahendab selle teie eest kohe, kui see oli meie hooletus, tagastame raha või korraldame pärast kontrollimist tasuta asendamise. Pakume usaldusväärset ja õigeaegset müügijärgset teenindust, et võita paljude vanade ja uute klientide usaldus, peate olema Addithiga rahul.
 • Q

  Mis on maksetähtaeg?

  A
  Tavaliselt T/T, L/C või teised läbirääkimisteks.
 • Q

  Kui suur on 20-jalase konteineri laadimisvõime ja kas on võimalik laadida segutooteid ühte konteinerisse?

  A
  Maksimaalne laadimisvõimsus sõltub teie küsitud toodetest ja pakkimisviisist, kinnitame üksikasjad pärast tellimuse kinnitamist, ühes konteineris olevad segutooted on vastuvõetavad.
 • Q

  Kuidas saame pakkimise kohta rohkem teavet saada?

  A
  Kui pakkimisel pole erinõudeid, oleme tavapärastel viisidel esmaklassiline OBM-i tarnija pakkimisel, tavaliselt trükime sise- ja välispakendile oma kaubamärgi “Addith” logo. Lisaks saame kliendi soovil pakkuda ka täiendavat OEM-teenust, kuid MOQ-d on tavalisest suuremad. Kui vajate pakutavaid pakendamisteenuseid, võtke meiega julgelt ühendust konsultatsiooni saamiseks, usume, et teeme teile parema ja rahuldava lahenduse.
 • Q

  Kui kaua on tarneaeg?

  A
  Saame toote tarnida umbes 20-45 päeva, mis sõltub erinevatest toodetest, korraldame tootmise pärast teie tagatisraha kättesaamist. Kui küsite varasemat tarnekuupäeva, lepime kokku ja lepime teie jaoks varasema aja kokku.
 • Q

  Kuidas saaksime teilt näidiseid saada?

  A
  Enne tellimuse esitamist pakume teile tasuta näidiseid, tasuge ainult veokulud, kasutades oma ekspresskontot või lihtsalt korraldama pealevõtmisteenuse.
 • Q

  Kuidas saame enne proovitellimuse esitamist kvaliteeti tundma õppida?

  A
  Esiteks anname teile tasuta proovid enne proovitellimuse esitamist teie kvaliteeditesti jaoks, pärast tellimisaega saadame teile tootmiseelse proovi, et toote üksikasju uuesti kontrollida. Ja meil on tootmisprotsessi ajal alati range kvaliteedikontroll, et vältida kvaliteediprobleeme. Lisaks oleme läbinud erinevatel riikide standarditel põhineva kvaliteeditesti, et tõestada meie suurepärast kvaliteeti, mis näitab, et oleme teie prioriteet.
 • Q

  Mis on esimese ostu puhul minimaalne tellimiskogus?

  A
  Iga kauba jaoks on erinev MOQ ja see sõltub teie valitud kaupadest. Näiteks kuullaagrite liug: 1,500 kuni 3,000 komplekti suuruse kohta, liigend: 10,000 30,000 kuni 1,000 3,000 tk mudeli kohta, käepide: XNUMX kuni XNUMX tk mudeli kohta jne.
 • Q

  Kuidas saame teie ettevõtte ja põhitoote kohta rohkem teada?

  A

  Oleme väga professionaalne mööblitarvikute tarnija, kes on aastaid spetsialiseerunud mööblitarvikutele ning meie oma kaubamärki "Addith" müüakse paljudes riikides hästi, mis suudab pakkuda teie kvaliteetseid tooteid ja professionaalset teenindust. Meie peamised tooted on: hinged, liug, käepide, tugi, lukk, kruvi, lauajalg, korvid ja muu mööbliriistvara. Saades meie pikaajaliseks partneriks, aitame teil hea meelega oma turgu kulutada ja turujõudu suurendada.

 • Q

  Kas olete kaubandusettevõte või tootja?

  A

  Oleme professionaalne ekspordikaubandusettevõte ja oleme ka tehas, millel on põhitoodete jaoks oma tootmisliin, et pakkuda oma uuele ja vanale kliendile turuvajaduste rahuldamiseks erinevaid tooteid, oleme kogunud tohutu allika peaaegu seotud mööbliriistvara manufaktuurid Hiinas, see võimaldab meil pakkuda teile kohandatud lisandväärtusega lahendusi, hindame kvaliteeditaseme järgi erinevat hinda ja soovitame klientidele erinevatel turgudel, professionaalset kvaliteedikontrolli protsessi enne saatmist, samuti töötatakse välja uusi esemeid. hooajal ja saame pakkuda toodete kohandamisteenust vastavalt teie erinõuetele. Addith on spetsialiseerunud pakkuma teile ühekordseid lahendusi, pakume alati kiiret ja tõhusat reageerimist. PAREMA HINNA, KÕRGE KVALITEEDI, PARIMA TEENUSE saamiseks on Addith teie nutikas valik, võite meist loota!

Küsitlus
Jätke teade

JÄTA MEIST A SÕNUM

Kuumad kategooriad